KONST / Litografier / Färglitografi 12113139
nr 1211 3139
Pablo Picasso
(1881-1973), Spanien
Färglitografi, Signerad i trycket, bladets mått: 40x50
Pablo Picasso, spansk konstnär och poet född 1881, död 1973.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 19:46:02
2.000 kr
2.400 kr
3.000 kr
22 okt
Pablo Picasso
Läs mer om Pablo Picasso